Борт дорожній та бордюри захистять вас від незручності

Цена на Борт дорожный, бордюры ЖБИ

Борт дорожній, бордюри
Найменування Розміри (д/ш/в) вага, т. Ціна грн.
БР 100-30-18 1000х180х300 0,04 190,90
БУ 300-30-32 3000х320х300 0,11 710,00
БР 300-60-20 3000x200x600 0,13 1084,60

Борт дорожный

Дорожній борт купити Київ. Ціна на борт дорожній, бордюри у Києві.Дорожній борт або бордюр – важлива частина облаштування доріг, тротуарів, пішохідних доріжок, газонів, клумб тощо.

Бордюри виконують не тільки естетичну функцію, вони призначені і для практичних цілей.

Де застосовують дорожні борти

  • борт уздовж дороги оберігає дорожнє полотно від «розповзання» убік під час руху автотранспорту, служить кордоном при укладанні асфальту;
  • високий та міцний бордюр, що відокремлює тротуар від проїжджої частини, бере на себе основну силу удару від наїзду автомобіля під час ДТП;
  • бордюр використовується як упор при укладанні тротуарної плитки.

Залізобетонні бордюри набагато міцніші за борти тільки з бетону, вони менш схильні до перепаду температур, стійкі до вологи і механічних впливів.

Дорожній борт та його види

Залізобетонні дорожні борти поділяються на три основні категорії:

  • Тротуарний бордюр Борт невеликих розмірів. Основна функція – естетична. Використовується для розмежування зон у скверах та парках, обрамлення газонів, клумб, пішохідних доріжок, дитячих майданчиків. Служить упором та обрамленням при укладанні бруківки або тротуарної плитки.
  • Магістральний борт. Бордюр великого розміру та підвищеної міцності. Використовується для будівництва трас. Морозостійка, довговічна, виготовляється з бетону класом не нижче В30.
  • Дорожній бордюр – Призначений для облаштування міських доріг, відокремлення тротуарів від проїжджої частини, позначення меж паркувань тощо

Ціна на залізобетонний бордюр у Києві залежить від того, для яких цілей потрібні борти. Менеджери «Бетон-Компані» допоможуть підібрати та купити бордюри, які відповідатимуть заявленим вимогам.