Будівельні матеріали

Ціни на будівельні матеріали

Пісок річковий, яружний

Найменування Об `єм, т. Ціна, грн.
Річковий 1 від 140.00
Яружний 1 від 90.00

Щебень, Отсев

Отсев гранитного щебня
Фракция, мм. Объем, т. Цена, грн.
0 х 5 1 от 130.00
0 х 40 1 от 185.00
0 х 70 1 от 185.00
Крупная фракция
40 х 70 1 от 195.00
Средняя фракция
20 х 40 1 от 195.00
Мелкая фракция
5 х 10 1 от 220.00
5 х 20 1 от 215.00

Будівельні матеріали в Києві – для всіх етапів будівництва

Жодне будівництво не обходиться без базових матеріалів: піску, щебеню цегли, будівельних блоків. Від їх якості залежать високий рівень звуко- та теплоізоляції, міцність фундаменту та стін, стійкість конструкції до перепадів температур та негоди, довговічність та інші характеристики.

Компанія «Бетон-Компані» пропонує якісні будівельні матеріали для будівництва будівель будь-якої складності. Ми продаємо та доставляємо будматеріали у Києві для приватного, військового чи муніципального будівництва.

Пісок

Входить до складу бетону, шпаклівки та інших сумішей. Використовується практично на всіх етапах будівництва – від закладання фундаменту до оздоблювальних робіт. Основні види:

  • Яружний. Видобувається з кар’єрів. Містить домішки глини та інших речовин. Найчастіше використовується при укладанні доріг, для виготовлення стартової штукатурки та бетону низьких марок.
  • Річковий пісок. Не містить домішок. Ідеально підходить для цементного розчину, всіх видів штукатурки та бетону високих марок.

Щебінь

Подрібнений камінь (граніт, діабаз, базальт та ін). Використовується як наповнювач для бетону при виготовленні ЗБВ-виробів, при укладанні доріг, будівництві фундаменту, в ландшафтному дизайні. Стійкий до перепаду температур та впливу вологи. Ціна на щебінь в Києві варіюється в залежності від розміру фракції каменю.

У нас ви можете купити будматеріали в Києві за низькими цінами. Зателефонуйте нам, щоб проконсультуватися чи оформити замовлення. Відповімо на запитання, допоможемо визначитися з видом матеріалу та необхідними обсягами. Доставимо вашу покупку до будь-якої точки столиці та області!