Купити пісок у Києві для вашого будівництва

Ціна на пісок річковий та яружний

Найменування Об `єм, т. Ціна, грн.
Річковий 1 від 130.00
Яружний 1 від 100.00

Пісок – це основний будівельний матеріал, який не тільки входить до складу такого популярного на будівництві бетона та скла, але й активно застосовується при зведенні доріг, благоустрої приватних територій, проведенні штукатурних та фундаментних робіт тощо. Не секрет, що чим якісніша виробнича сировина, тим кращий і надійніший результат.

Ось чому так важливо купити пісок у Києві у перевіреного постачальника, доставка якого буде здійснена у найкоротші терміни. Наша компанія пропонує вашій увазі кілька різновидів товару, які відрізняються за ступенем та методом обробки, а також місцем його видобутку.

Пісок яружний

пісок яружнийПриродний пісок являє собою пухку суміш зерен, що вийшла в результаті руйнування щільних гірських порід. Видобуток даного будматеріалу відбувається у кар’єрах, що пояснює присутність у ньому інших домішок (глина, порода тощо). У деяких випадках яружний мінерал піддають очисним роботам, пропускаючи через нього значну кількість води. При такій обробці глина поступово вимивається, і основний продукт можна використовувати в більш широкому діапазоні.

Велику фракцію застосовують для створення бетонних і залізобетонних конструкцій, дрібні піщинки стали популярні у виробництві штукатурки та суміші для бетонно-цегляної кладки.

Неочищений яружний мінерал широко використовується при укладанні асфальтованих доріг. Тут присутність у ньому глини є перевагою, а не недоліком – вона надає дорожньому покриттю додаткової міцності.

Купити яружний пісок у Києві – вибір більшості будівельників, адже його ціна значно нижча за річкову. Це призводить до суттєвого зменшення витрат під час будівельних робіт.

Пісок річковий

ПісокА ось цей різновид є більш прийнятним для людей, які не бажають економити на якості. Він відрізняється великими розмірами піщин та відсутністю небажаних домішок, що впливають на довговічність головного будівельного матеріалу.

Видобувається він з дна водойм або в гирлах висохлих струмків і річок. Оскільки мінерал постійно омивається проточними водами, його піщинки мають приблизно рівні розміри, а вміст глини та каміння у ньому зведено до мінімуму.

Купити річковий пісок у Києві стане чудовим рішенням для проектів із достатнім фінансуванням. Оскільки видобуток даного будматеріалу – процес довгий і трудомісткий, вартість його дещо більша, ніж у кар’єрного.

Область застосування цього матеріалу досить велика: від виготовлення цементу та бетону, до будівництва автомагістралей та зведення фундаменту. Він має невибагливий зовнішній вигляд, що додає можливість його використання у ландшафтному дизайні.

«Бетон-компані» пропонує доставку піску по Києву та області

Ціна на пісок, залежить, переважно, від його характеристик і безпосередньо пов’язана з віддаленістю місця видобутку природного мінералу від районів його споживання або великих будівельних об’єктів. Компанія «Бетон-компані» пропонує свої послуги з купівлі та транспортування цього будівельного матеріалу. Наш товар має високу якість, підтверджену всіма необхідними сертифікатами.

Замовляйте яружний та річковий пісок. Це дійсно унікальний і незамінний мінерал, за відсутності або нестачі якого неможливе проведення повноцінних будівельних робіт