Бруківка Колор-Мікс від Авеню Декор

Ціна на Бруківку Колор-мікс

Ціна та комплектація
Розміри, мм Площа укладання з 1 ряду піддону, м² Площа укладання з 1 ряду піддону, м² Вага 1 піддону, кг Ціна 1 м² (вкл. НДС) грн
200х100х60 1,08 15,12 2126 344,40

Колірна гама Бруківки Колор-мікс

Бруківка Колор-мікс: стильна, практична, унікальна

Бруківка Колор-мікс купити в Києві. Ціна на Бруківка Колор-міксКомпанія «Бетон-компані» пропонує бруківку «Колор-мікс » Ковальська. Це тротуарна плитка, виготовлена ​​за сучасною технологією змішування бетонів різних кольорів. Така бруківка має низку переваг, головна з яких – унікальний дизайн. Кожна плитка має свій неповторний малюнок, навіть у жодній партії не знайдеться ще одного ідентичного елемента. Секрет такого ефекту – у способі виробництва.

Як виготовляється бруківка «Колор-мікс»

Плитка виготовляється методом вібропресування, в процесі якого використовується бетон із двох ємностей:

  • З першої надходить незабарвлений бетон, з якого буде сформована основна частина плитки.
  • З другої подається бетонна суміш, до якої додані спеціальні порошкові барвники. Ця маса використовується для виготовлення верхньої частини плитки.

Шляхом часткового перемішування бетонів різних кольорів поверхня бруківки покривається хитромудрим малюнком, який схожий на натуральний камінь: піщаник, різні види граніту та мармуру. Готове полотно виглядає розкішно та стильно.

Пігменти для фарбування бетону після повного висихання не розчиняються у воді чи інших рідинах, стійкі до дії ультрафіолету, не вимиваються опадами та не вицвітають. Кожен відтінок має вибіркову здатність відбивати світло, що надає готовому покриттю ще більш вишуканий і натуральний вигляд.

Властивості та переваги «Колор-міксу»:

  • Виглядає, як натуральний камінь, але коштує в рази дешевше. Проста укладання: не вимагає підбору малюнка, можна викласти полотно одного відтінку або створити компіляцію з різних партій плитки.
  • Виготовляється без фаски (скошена торцева кромка), завдяки чому готове полотно має ефект суцільного покриття.
  • Колірна гамма плитки дозволяє підібрати відтінок до будь-якого ландшафту. За цю властивість «Колор-мікс» дуже люблять дизайнери, бруківка дозволяє реалізувати найсміливіші та незвичайні проекти.
  • Практична та легка у догляді: з бруківки легко видаляється сміття та сніг, вона менш схильна до зледеніння в порівнянні з іншими видами покриттів.
  • Стійка до перепаду температур, механічних пошкоджень, впливу вологи та хімікатів. Придатна для використання майже в будь-яких кліматичних умовах.
  • На довгі роки зберігає колір.

Бруківка Колор-мікс-використання та застосування

Завдяки підвищеній міцності та стійкості до пошкоджень, бруківку «Колор-мікс» можна використовувати не лише для пішохідних доріжок та оформлення клумб. Плитка відмінно підійде для паркувань, під’їзних доріжок, дитячих майданчиків (у тому числі у дитячих садках). По такій бруківці можна сміливо пройти на шпильках, так як покриття ідеально рівне, без западин та виступів.

Наша компанія пропонує купити бруківку Колор-мікс у Києві та області. Плитка від ПХГ «Ковальська» – це відмінна якість та великий вибір відтінків. Замовте бруківку на сайті або зателефонуйте нам, щоб отримати додаткову консультацію та оформити покупку.