Щебінь та відсів у Києві для вашого будівництва

Гранітний щебінь – затребуваний матеріал у будівництві

“Бетон-компані” пропонує купити щебінь у Києві та Київській області. У нас ви можете замовити подрібнений гранітний камінь будь-якої фракції від дрібної крихти до щебеню великого розміру зерна. Менеджери проконсультують та допоможуть вибрати правильний варіант матеріалу. Демократична ціна щебеню оптом та в роздріб – наша безперечна перевага.

Ціна на щебінь та відсів Київ

Відсів гранітного щебеню
Фракція, мм. Об `єм, т. Ціна, грн.
0 х 5 1 от 130.00
0 х 40 1 от 185.00
0 х 70 1 от 185.00
Велика фракція
40 х 70 1 от 195.00
Середня фракція
20 х 40 1 от 195.00
Дрібна фракція
5 х 10 1 от 220.00
5 х 20 1 от 215.00

Гранітний щебінь у Києві

Щебень – унікальний будівельний матеріал, отриманий в результаті подрібнення скельних порід. Його використовують при замішуванні бетону, виробництві ЗБВ, будівництві доріг, ландшафтному дизайні. Гранітний щебінь у Києві цінують за його відмінні морозостійкі та високоміцнісні характеристики.

Додаткові переваги матеріалу:

  • радіоактивна безпека;
  • хороша адгезія з бітумом
  • стійкість до вологого та агресивного середовища

Градації дроблення каменю та сфера його застосування

Залежно від ступеня дроблення щебеню, розрізняють її фракції – максимально допустимий розмір окремого гранітного елемента.

щебінь фракція 10х20 купити Київ

Дрібна фракція (2-5 мм). Одна з найпоширеніших фракцій для відсипання доріжок, дитячих спортивних майданчиків. Подрібнений будівельний камінь такого розміру застосовують для декоративних цілей, а також як добавку для будівельних сумішей та залізобетону. Крім того, варто купити щебінь у Києві розміром зерна до 5 мм для виробництва плитки ФЕМ.

Середня фракція (10-20 мм). Цей тип каменю має максимальний попит. Ви робите бетон, встановлюєте фундамент, кладете асфальтові покриття, займаєтеся будівництвом залізобетонних виробів? Використовуйте в роботі щебінь середньої фракції.

щебень велика фракція 40х70Крупна фракція (від 20 мм). Активно затребувана у будівельній індустрії України. Застосовується в основному в дорожніх роботах (як нижній шар асфальтового покриття, подушка швидкісних автомагістралей, при ремонті насипу залізничного полотна, трамвайної лінії) та в будівництві (як основа для фундаменту будівель). Також камінь великої фракції використовується для подрібнення.

Характеристики щебеню:

  • Морозостійкість. Матеріал можна, без сумніву, використовувати в нашому жорсткому кліматі. Граніт витримує множинні цикли заморожування та розморожування.
  • Міцність. Максимальним попитом користується камінь марки високої міцності М 1200.
  • Радіоактивна безпека. При покупці зверніть увагу – гранітний щебінь повинен відповідати вимогам до безпеки матеріалів, що використовуються в межах міста і мати низьке природне радіоактивне тло.
  • Ліщадність. Мінімальна відстань між зернами дозволяє створити щільне утрамбування (8-10%), тому щебеневе покриття виходить високоміцним.

Пропонуємо купити гранітний щебінь у Києві в “Бетон-компані”

У нашій компанії ви можете купити гранітний щебінь високої якості за доступними цінами з доставкою по Києву та області. Матеріал відповідає нормативним вимогам до якості, має потрібні показники морозостійкості, вмісту радіонуклідів, лещадності.

Ви завжди можете замовити гранітний щебінь у Києві в “Бетон-компані”. Ми доставляємо будівельні матеріали будь-якими партіями по місту та області. Ціна щебеню формується від обсягу замовлення та місця відвантаження.

Але в будь-якому випадку, незалежно від марки та фракції – ви отримаєте високоякісний морозостійкий матеріал. Крім цього, реалізуємо інші сипучі матеріали по Києву у широкому асортименті та без обмежень у кількості. Телефонуйте нам зараз!