Для чого потрібні соленоїдні насоси-дозатори

Насоси з електромагнітним приводом, що дозують, мають продуктивність від 0,74 до 80 л/год при протитиску від 25 до 2 бар. Щоб забезпечити дозування практично будь-яких рідких хімічних речовин, компанія Seko використовує дуже широкий спектр матеріалів.

Солєноїдні насоси-дозатори

Для високоточного, послідовного та надійного дозування хімічних речовин у системах водопідготовки серія настінних дозувальних насосів SEKO Tekna з соленоїдним приводом є еталоном універсальності та продуктивності.

Насоси Seko Tekna

Насоси-дозаториТекна, що складається з п’яти мембранних насосів, так само часто використовується для подачі антибіотиків у питну воду для худоби, як і для підтримки точного рівня хлору в системі дозування хімікатів для плавальних басейнів .

Між тим, Tekna також доступна в моделі, що відповідає вимогам ATEX, для використання у вибухонебезпечних середовищах, таких як гірничодобувна промисловість, енергетика та нафтохімія.

Версія ATEX включає головку з нержавіючої сталі AISI 316 та алюмінієвий корпус для виняткової стійкості до агресивних середовищ.

Соленоїдні дозувальні насоси Seko — це розумний вибір для процесів водопідготовки, де необхідне точне та послідовне дозування хімічних речовин.

Від систем очищення питної води до дозування хімікатів для сільськогосподарського застосування — ви завжди знайдете ідеальне рішення в нашому широкому асортименті насосів з електромагнітним приводом.

Чому варто вибрати насоси

Потужна мікропроцесорна технологія гарантує точність дозування, а варіанти настінного та базового монтажу, постійне та пропорційне дозування, аналогові та цифрові варіанти забезпечують неперевершений вибір.

Більшість цих соленоїдних мембранних насосів можна використовувати без втрати продуктивності в місцях, де немає доступу до електромережі або де електропостачання нестабільне, завдяки стабілізованому багатоканальному джерелу живлення SEKO.