Керамічні блоки та їх властивості

Керамічні блоки можна використовувати навіть у районах з високою сейсмічності. Як і у випадку з іншими будівельними матеріалами, тип кладки та конфігурація будівлі повинні бути ретельно підібрані, щоб відповідати вимогам району з високою сейсмічною активністю.

Керамічні блоки кладки мають сильні механічні властивості і добре зчеплюються складальним розчином, що призводить до високого ступеня сейсмобезпеки

Керамічні блоки та їх властивості

Пожежна безпека

Цегла класифікується як «негорюча».

Незаймисті будівельні матеріали знижують ймовірність руйнування. Це також означає імунітет до вогню. Цеглини вже пройшли через вогонь у процесі виробництва. У разі пожежі цегла не загоряється, а обпалюється.

Звукоізоляція

Заходи по звукоізоляції необхідні для того, щоб захистити приміщення від зовнішнього шуму або від сусідів. Поширення повітряних, ударних та шумових структур має бути зведене до мінімуму.

Суцільні зовнішні стіни, побудовані з керамічної цегли, характеризуються особливою цінністю звукової ізоляції. Стіни та стелі з керамічної цегли забезпечують спокійне життя без стомлюючих шумів як усередині, так і зовні будівлі.

Теплоізоляція керамічних блоків

Керамічні блоки - Міцність та стабільність конструкції - СтаттіТеплоізоляційні властивості керамоблоків визначаються їх пористістю, обумовленою технологією виробництва. Суміш глини та дрібних шматочків. Керамічні блоки формуються, сушаться і обпалюються при температурі 1 000 С. Коли тирса повністю згоряє, пори знову заповнюються повітрям і набувають теплоізоляційних властивостей.

Пористість керамічних блоків і хороша конструкція всієї системи знижують втрати тепла. Керамоблок є хорошим теплоутримуючим матеріалом: цегляна стіна поглинає природну енергію сонця і водночас зберігає тепло, що виходить зсередини.

Це тепло відновлюється всередині приміщення навіть після тривалого періоду часу. Будинки з керамічних блоків не остигають швидко взимку і залишаються прохолодними протягом літа.

Керамічні блоки — Міцність та стабільність конструкції

Керамічні блоки представлені у великій різноманітності. Це є мірою моніторингу та контролю якості, що призводить до безпеки власників та архітекторів.

Цегляні конструкції мають величезну стабільність. Порівняно з іншими матеріалами для кладки, керамічні блоки також сприятливі для будівництва в районах з високою сейсмічності.

Висока механічна міцність і міцний зв’язок між керамічним блоком і розчином забезпечують максимальну безпеку. Вже існує спеціальна система керамічних блоків для районів із високим ризиком землетрусу.

Зручність керамоблоків

Завдяки формі порожнин і пористості, зовнішні цегли досягають великих показників теплоізоляції. Цегляна стіна може поглинати природну енергію сонця і в той же час утримувати тепло, що походить від будинку.

Стіна з блоків віддає поглинене тепло пізніше в будинку. Це економить тепло – температурні коливання температури врівноважуються поглинанням та вивільненням тепла – взимку будинок залишається теплим, а влітку – холодним.

Керамічні блоки вбирає вологу зсередини і швидко вивільняє її назовні. Це означає, що поверхня стіни залишається сухою у будь-яку пору року і тим самим забезпечує особливо приємний клімат у приміщенні.

Особливе значення для теплового комфорту є температура на поверхні стіни: температура стіни нижче, ніж температура в приміщенні. Нижча температура стіни в порівнянні з температурою в приміщенні призводить до некомфортного клімату.

Виняткові теплові властивості зовнішньої цегли призводять до теплового балансу, таким чином забезпечується підвищений комфорт.